Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada Gelinlik Görmek

Her rüyanın bir anlamı bir mesajı oluyor. Rüyada gelinlik görmek de rüyayı gören kişiler için farklı anlamlar taşıyabiliyor. Erkek ya da kadın olmanız fark etmiyor, eğer bekar iseniz rüyada gelinlik görmek evliliğe işaret ediyor. İleride mutlu olacağınızın bir işareti olarak karşınıza çıkıyor. Genel olarak rüyada güzel bir gelinlik görüyorsanız o rüyadan korkmanıza gerek yok. Çünkü her anlamda oldukça olumlu bir rüya olarak yorumlanıyor. Rüyaların anlamları gördüğünüz şeylerin gerçekteki yansımalarıyla ilişkili olarak yorumlanıyor. Gelinlik de gerçek hayatta mutluluğu simgelediği ve hayata yeni bir adım atıldığını gösteren bir simge olduğu için her farklı rüyada gelinlik olumlu yorumlanıyor.

Rüyada gelinlik görmek aynı zamanda çok güzel bir haber alacağınız şeklinde de yorumlanıyor. Alacağınız bu haberin size mutluluk ve huzur getireceğine, uzun zamandır beklediğiniz bir haberi sonunda alacağınıza da işaret ediyor. Yani bekar olanlara evlilik evli olanlara ise güzel bir haber olarak yorumlanıyor.

Rüyada görülen gelinliğin rengine ve şekline göre de farklı yorumlar ortaya çıkabiliyor. Örneğin bekar iseniz ama siyah bir gelinlik görmüşseniz yapacağınızda evlilikte bazı sorunların çıkabileceği mesajını veriyor. Evli iseniz fakat gelinlik yırtık bir gelinlik ise almak istediğiniz haberin sizi sandığınız kadar mutlu etmeyeceğine işaret oluyor. Aynı zamanda rüyada kırmızı gelinlik görmek zenginliğe ve başarıya, pembe gelinlik görmek sevince, mavi gelinlik görmek huzura ve kahverengi gelinlik görmek de dostluğa işaret ediyor.

Bu yazı admin tarafından 29 Aralık 2013 tarihinde yazılmış.

BU YAZIYI PAYLAŞ

BENZER YAZILAR

2013 İntibak Zammını Kimler Alacak?...

Emeklilerin intibak zammi ocak ayindan itibaren maaşlara yansiyacak. Çalişma bakani faruk çelik iyileşti...

Belediye Başkanı Deveden Düştü ....

Fethiye’de yapılan Deve gösterilerinde , gösterilerden sonra deveye bindirilmek istenen belediye b...

2013 Vergiler Artacak...

Yüzde 7,80 üzerinden yapılan hesaplamaya göre, 1-3 yaş grubunda yer alan ve motor silindir hacmi 1300 cm...

ChatRoulette Sohbet Odaları...

Selamlar değerli kullanıcılarımız Chatraw Sohbet giriş sitemize hoşgeldiniz. Chatraw sesli sohbet kamera...

YORUM YAZIN (0 Yorum)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

create counter

sevilen benzer konularclose