2014 Ev Botu Modelleri

2014 ev botu modelleri oldukça şirin modellerde karşımıza çıkıyor. 2014 yılının kış aylarında evde tercih edilen bu botların desenlerinde ilk olarak puanlı desenler dikkat çekiyor. Bu puanlı desenlerin bazen her puanı farklı renkte olurken bazen de puanlar tek renk oluyor ve bot iki renkten oluşuyor. Ev botlarında hayvan desenlerini de görmek mümkün oluyor. 2014 ev botu modelleri arasında en çok leopar desenli botlar dikkat çekiyor. Leopar desenli bu botlar sayesinde kadınlar ev içerisinde de şıklığı yakalamanın bir yolunu bulmuş oluyorlar.

2014 ev botu modelleri arasında hayvan figürlü botlar da oldukça ilgi görüyor. Özellikle köpek figürlü botlar çok seviliyor. Botun yan kısmında kulaklar bulunurken bilek kısmında gözler ve ayak kısmında da ağız bulunuyor. Oldukça sevimli duran bu botları genç kızlar oldukça tercih ediyor.

2014 ev botu modellerinde ugg botlarının taklitleri de oldukça ilgi görüyor. Dışarıda ugg botu giymeyi seven kadınlar evde de bu botun şıklığını yakalayabiliyorlar. Böylece hem evde hem de dışarıda favori bot türü tercih edilebiliyor.

2014 ev botu modelleri arasında bir de tek renkli modeller bulunuyor. Bu modeller de sadeliğin şıklığını yansıtıyor. Bu sadelik sayesinde evdeki her pijamayla uyumlu olan botlar satın alınabiliyor ve böylece evdeki uyum da kadınlar tarafından böylece kolayca sağlanmış da oluyor.

1 2 3jpg 4 5 6 7 8

Bu yazı admin tarafından 17 Ocak 2014 tarihinde yazılmış.

BU YAZIYI PAYLAŞ

BENZER YAZILAR

Bayan Sandalet modelleri 2014-2015...

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte sandalet modellerine olan ilgi arttı. 2014-2015 sandalet modelleri i...

10 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları...

10 Ocak 2013 Koç Burcu Yorumu Başlatacağımız çalışmalarda kendinizi ispat etme çabaları içinde olabilirs...

Hızlı Zayıflama Önerileri...

Hızlı Zayıflama Önerileri Ender Saraç tarafından sizlere sunulan, hızlı kilo kaybetme önerilerine uyarak...

Bayan Kaban Modelleri ve Fiyatları 2013...

Kışın gelmesiyle birlikte bayanların kış alışverişleri de başladı. Kışın en büyük aksesuar ve en önemli ...

YORUM YAZIN (0 Yorum)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

create counter

sevilen benzer konularclose